Mikuláš 2020

Mikuláš 2016 – Dechtice

Aj v tejto nie ľahkej situácii sme chceli deťom priniesť aspoň malé potešenie z Mikuláša a túto milú akciu nezrušiť a tak po dlhých dňoch rozmýšľania ako to spraviť v tejto neľahkej dobe, kedy je všetko zakázané, sme našli asi jediné riešenie, ktoré je veríme realizovateľné a to zarezervovať si konkrétny termín vyzdvihnutia, aby sa predišlo hromadnému stretávaniu. Veríme, že sa termín ujde každej rodine, ktorá bude mať záujem, ale ak by aj náhodou nie, dúfame, že to pochopíte 🙂
Nakoľko je limitovaný počet termínov, poprosíme aby si termín vyzdvihnutia rezervovali rodiny len z Podlavíc a Skubína a len deti do 10 rokov.
Prosím, snažte sa dodržiavať maximálne presne čas, ktorý ste si zarezervovali, po balíčky k Mikulášovi vstupujte vždy len jedna rodina, pred vstupom použite dezinfekciu na ruky a majte nasadené rúško. V prípade, že by bolo potrebné čakať, dodržujte v rade minimálne 2 m odstupy.
ĎAKUJEME

Balíčky si môžete od Mikuláša vyzdvihnúť len s rezerváciou v sobotu 5.12.2020 v kultúrnom dome. Prosím, dodržte čo najpresnejšie svoj zarezervovaný termín a dodržujte všetky pokyny organizátora.

REZERVÁCIA UKONČENÁ 30.11.2020!

Celú akciu sme sa snažili zorganizovať najlepšie ako sa dalo, vrátane vytvorenia rezervačných formulárov a tak ak náhodou niečo nebude fungovať na 100%, poprosíme vás o pochopenie a ohľaduplnosť 🙂